• +420 777 580 778
  • objednavky@obuvtabor.cz
Celkem CZK
Nákupní košík


Platební možnosti a doprava po České republice

Doprava

Česká pošta - balík do ruky - 95,- Kč  pošta doručuje obvykle 2-3 pracovní dny ode dne podání - expedice, možnost sledování stavu zásilky přes stránky ČP. Doba doručení není garantována, nespoléhejte se tedy na to, že Vám zásilka bude doručena následující den.

Česká pošta - balík na poštu - 139,- Kč  pošta doručuje obvykle 2-3 pracovní dny ode dne podání - expedice, možnost sledování stavu zásilky přes stránky ČP. Doba doručení není garantována, nespoléhejte se tedy na to, že Vám zásilka bude doručena následující den.

Česká pošta- doporučený balík- 99,-Kč pošta doručuje obvykle do 7 dnů ode dne podání.

PPL kurýr - 99,- Kč  doručuje obvykle následující pracovní den ode dne podání - expedice, možnost sledování stavu zásilky přes stránky PPL kurýra, platba pouze předem na účet.

Osobní vyzvednutí v naší prodejně - zdarma  je možné po potvrzení objednávky kdykoliv v otevírací době naší prodejny. Maximální doba pro osobní vyzvednutí je 3 dnů.

Platba

Dobírkou České pošty - 0,- Kč  platba při převzetí pracovníkovi České pošty.

 PŘI PLATBĚ DOBÍRKOU a následném vrácení zboží, připište ČÍSLO ÚČTU, na které budeme vracet peníze !!! Pozor peníze vracíme pouze za zboží, nikoliv za poštovné !!!

Hotově v naší prodejně - zdarma  je možné po potvrzení objednávky kdykoliv v otevírací době naší prodejny. Maximální doba pro osobní vyzvednutí je 3 kalendářních dnů.

Bankovním převodem na účet - zdarma - k expedici zásilky dochází po připsání platby na náš účet, případně doporučujeme zaslat na náš e-mail potvrzení banky o provedené platbě.

Při platbě předem na účet očekáváme platbu do 10 dnů. V přápadě, že po uplynutí lhůty 10 dnů od uskutečnění objednávky není úhrada objednávky připsána na náš účet a neinformovali jste nás o důvodu, automaticky objednávku v systému stornujeme.

Objednávky odesíláme v den připsání peněz na bankovní účet, na dobírku zasíláme do 2 pracovních dnů. Případně je možné osobní odběr v naší prodejně po potvrzení objednávky z naší strany.

V případě doprodání produktu Vás obratem telefonicky informujeme a domlouváme možné řešení.

Aktuální skladovou dostupnost můžete ověřit jednoduše telefonicky na tel. +420 777 580 778

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 500 KČ - DOPRAVA ZDARMA!